Black House Brasil
| Wi-Fi | Simbassäng Oändlighetspool | Mötesfaciliteter Mötes-/bankettfaciliteter |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Villan Black House Brasil Cesário Lange med 4 sovrum ligger inom 4 km från Capela Sao Roque och ger tillgång till olika turistmål i närheten. Den här villan med 5 badrum, som har plats för upp till 12 gäster, erbjuder en parkering.
Från denna villa kan man beundra utsikten över trädgården. I badrummet finns även en separat toalett och en dusch. Badrummen är också utrustade med badlakan och handdukar för din bekvämlighet.
Det finns matplats, tillsammans med vattenkokare, kylskåp och glas.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Oändlighetspool
- Strandparasoll
- Solsängar
- Trädgård
- Pool med utsikt
Service
- Tvätt
- Mötes-/bankettfaciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- Minibar
- Sittgrupp
- Uteplats
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Tvättmaskin
- LCD-TV
- Bordsspel
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i villan Black House Brasil?
Ja, villan Black House Brasil tillhandahåller Wi-Fi i hela boendet. - ❓
Erbjuder villan Black House Brasil ett kök?
Villan Black House Brasil har ett komplett kök med vattenkokare, kylskåp och glas. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i villan Black House Brasil?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna i villan Black House Brasil.